Home JG sagos
Sagos PDF Spausdinti El. paštas

      „James Grove and Sons“ – tai išskirtinė įmonė, gaminanti sagas jau 152 metus! Sagų gamybos istorija siekia 1861 metų Amerikos pilietinį karą – abiejų kariaujančių pusių, „sajungininkų“ ir „konfederatų“, karinės uniformos buvo puošiamos James Grove sagomis.

      Šiandien ši kompanija vis dar valdoma penktos kartos Grove šeimos ir visada yra pirmas pasirinkimas žinomų vardų mados pasaulyje. Kolekcijose klasikinių ir modernių sagų modeliai pagaminti iš bizono ar buliaus ragų, jūros kriauklių, odos, nailono, poliesterio ir metalo. Kiekvienas net nežinantis šios įmonės vardo tikriausiai yra matęs jų pagamintų sagų: per savo gyvavimo laikmetį „James Grove and Sons“ gamino ir tiekė sagas papuošusias geležinkelio, pašto, gynybos ministerijos darbuotojų uniformas. Šios sagos visada puošia ir įvairių, tradicinių britams, džentelmenų, golfo bei buriavimo klubo narių aprangą.

 

Raginės - Jūros kriauklų - Plastikinės


 

 

Raginės - Jūros kriauklų - Plastikinės  „James Grove and Sons“ labai didžiuojasi galintys tęsti savo veiklą, paremtą įkūrėjų suformuotais kokybės bei patikimumo principais ir pasiūlyti pasauliui didelį nuostabių sagų pasirinkimą, dabar jau ir Lietuvoje!