Home H&S audiniai Pavasaris - Vasara 2012
PAVASARIS - VASARA 2012
Spausdinti

 

 

HS 1216
LUXURY CRUISE WEAR
KRUIZUI TINKANTI PRABANGA 
220 g, 7 unc.

 

 

  Key West – tai vasariška „Holland & Sherry“ aukštos kokybės lininių ir medvilninių audinių kolekcija. Ją sudaro tai, kas suteiks Jums grynai vasarišką išvaizdą – švytintys lininiai audiniai, universali gaivi medvilnė ir tradicinė dryžuota indiška medvilnė.
Audžiant lininių audinių kolekciją išgaunamas dviejų atspalvių efektas. Lino verpalai dažomi melanžo atspalviais ir tai audiniui suteikia spalvinio išskirtinumo, gilumo ir šilumos. Patraukli šviežia vasaros spalvų dryžiais paryškinta ir prislopinta sodri vienspalvė paletė suteikia prabangiems lininiams kostiuminiams audiniams patrauklumo.
Universalūs languoti medvilniniai audiniai – tai škotiško rašto languoti (tartan  plaids) klasikinių spalvų audiniai, skirti švarkams arba kelnėms ir derantys prie vienspalvių medvilninių audinių. Medvilnės kolekciją užbaigia patrauklūs skaidrių vasaros spalvų smulkesnių langelių (houndstooth) audiniai ir smulkutės faktūros nailhead šiltų, sodrių spalvų raštų diapazonas.
Key West lininių audinių kolekcija pasižymi lengvumu ir švelnumu. Audinius malonu liesti, jie puikios kokybės ir idealiai tinka vasariniams kostiumams.
Medvilniniai audiniai yra minkšti, ploni, lygūs, kokybiški ir puikiai tinka dėvėti karštame klimate.

 

 

HS 1217COTTON CLASSICS
MEDVILNĖS KLASIKA
220–480 g, 7–16 unc.

 

 

 „Holland & Sherry“ pristato savo Cotton Classics kolekciją, kurią sudaro didžiulis puikios kokybės medvilninių audinių, įskaitant gabardiną ir įvairaus svorio bei plataus šiuolaikinių ir klasikinių spalvų pasirinkimo lygaus pynimo audinių, asortimentas. Tinka ir puošniai kasdienei (smart informal) dalykinei, ir laisvalaikio aprangai mėgaujantis atpalaiduojančia miesto aplinka – naujausia „Holland & Sherry“ Cotton Classics kolekcija pritaikoma daug kur.
Gabardinas – idealus pasirinkimas vasarą dėvimoms kelnėms arba kostiumams. Siūlomas plataus spektro dažyto audinio spalvų ir svorio pasirinkimas.
Galima rinktis iš ryškių dvispalvių lygaus pynimo audinių, pradedant šiltomis tamsiai raudonomis ir oranžinėmis spalvomis, baigiant šaltesnėmis mėlynomis ir violetinėmis spalvomis.
Cotton Drill – tai sunkesnis medvilninis šukuotinio paviršiaus patrauklių spalvų paletės medvilninis audinys. Jis minkštas ir lankstus, idealiai tinka lengviems švarkams ir švarkeliams.
Šios kolekcijos audiniai, kuriuos įkvėpė nuostabios Venecijos spalvos ir atsipalaidavimu alsuojanti vasara, yra puikus pasirinkimas.

 

 

HS 1225
LUXURY SUPER 160’S WITH CASHMERE & SILK
PRABANGUS SUPER 160’s SU KAŠMYRU IR ŠILKU
240 g, 7½ unc.

 Labai  plona 15,75 mikrono merino vilna, sumaišyta su rankomis šukuotu kašmyru ir mulberry šilku. Rezultatas – ypač lygus, minkštas, lengvas, patogus ir puikiai krentantis audinys, optimaliai tinkantis vasariniams kostiumams. Natūraliai didelė šilko ir kašmyro vandens absorbcija reiškia, kad  Cashique audinio gaminį bus patogu dėvėti ir jis gaivins šiltame klimate.
Kolekciją sudaro sharkskin raštu austi prabangūs, aukščiausios kokybės, įvairių šiuolaikinį akcentą suteikiančių vasaros spalvų – mandarinų, žaliųjų citrinų ir baklažanų – audiniai. Sharkskin struktūra, metmenyse ir atauduose panaudojus keletą tarpusavyje derančių spalvų, sukuria subtilią vibraciją ir vaivorykštinį švytėjimą – spalvos mirguliuoja ir suteikia vasaros ir klasikinėms pilko bei mėlyno atspalvio spalvoms įdomumo ir gilumo.
Sharkskin raštą papildo pilkų, mėlynų, tamsiai mėlynų, juodų spalvų su klasikiniais vasariškais levandų, žydrais, šviesaus įdegio atspalviais 2/2 saržinio pynimo ir eglutės (herringbone) dryžių raštai, languoti glenplaid ir windowpane stiliaus raštai.

 

 

HS 1228
LUXURY WOOL WITH MOHAIR SUITINGS
PRABANGŪS VILNOS SU MOHERIU KOSTIUMINIAI AUDINIAI
230 g, 7½ unc.

 „Holland & Sherry“ angliškasis moheris sukurtas siekiant pasiūlyti vyrų ir moterų vasariškiems kostiumams ir kostiumėliams dryžuotų ir vienspalvių audinių. Kolekciją papildo audinių linija, skirta vakarinei aprangai. Kai liečiamas, angliškojo moherio audinys atrodo sausas, trapus ir lygus. Dėvint iš jo pasiūtus drabužius nekaršta, jis idealiai tinka drėgnoje aplinkoje. Audinys išlaiko formą, todėl vyrai atrodys tvarkingai, ir puikiai priglunda prie moters kūno. Jis idealiai tinka stilingai dalykinei aprangai karštame klimate.
Angliškasis moheris siūlomas lygaus pynimo, kontrastingų spalvų, su įstrižais, shadow stripe įvairių pločių (nuo siauriausių iki plačiausių) dryžiais. Dėl moherio kiekio audinyje ir lygaus pynimo faktūros audinys praleidžia orą, taigi yra labai patogus. Dryžuotų audinių kolekciją papildo klasikiniai lygaus pynimo ir nailheads raštų audiniai. Siūloma ir audinių vakarinei aprangai. Subtiliai išausti vakarinės linijos audinių taškų, prunelle ir šešėlinių dryžių motyvai bei tradicinės tamsios spalvos išplečia siūlomų audinių įvairovę ir atspindi moherio prabangą.

 

 

HS 1231
SUPER 140’S ALL WOOL SUITINGS
SUPER 140’s GRYNOS VILNOS KOSTIUMINIAI AUDINIAI
280 g, 9 unc.

  „Holland & Sherry“ Mille Miglia kolekcijos pavadinimas kildinamas iš garsių istorinių Italijos kelių lenktynių, kuriose dalyvaudavo visuomenės grietinėlė iš aristokratijos, pramonės, finansų ir aukštuomenės sluoksnių. Mūsų klasikinė aukštos kokybės 16,75 mikrono merino šukuotinės vilnos  kostiuminės medžiagos kolekcija tikrai nusipelnė šio prestižinio pavadinimo.
Audinys išaustas iš tankiai suverptų verpalų taikant ypatingą verpimo techniką: trumpi pluoštai sutelkiami siūlo šerdyje, o ilgi – išorėje ir tokiu būdu sukuriamas lygus, vienodas ir prabangus     siūlas. Taip gaunamas aukštos kokybės glotnus audinys, ilgai nesusidėvintis dėl mažesnio paviršinio pluošto kiekio.
Kolekciją sudaro šie klasikiniai audimo raštai: herringbones, sharkskins, macro, glenplaids, pin stripes ir lygūs audiniai. Siūlomi tradicinių kostiumų spalvų – mėlynos ir rudos – audiniai. Tai puikiausi visiems sezonams tinkantys kostiuminiai audiniai išskirtiniam džentelmenui.

 

 

HS 1236
SUPER 120’S WORSTED SUITINGS
SUPER 120’s ŠUKUOTINIAI KOSTIUMINIAI AUDINIAI
225 g, 7 unc.

 
Pietryčių Australiją kerta upė Snowy, ištekanti iš Australijos Alpių ir įtekanti į pakrančių įlankas. Vešlios ganyklos ir idiliškas oras sudaro puikias sąlygas Australijos merino avims. Merino vilnai būdingas purumas ir elastingumas, sukuriantys neprilygstamą stilių. Vilna puikiai krenta, yra patogi dėvėti ir puikiai atlieka reikiamas funkcijas. Liesdami žvilgią Snowy River vilną pajusite, kad ji nepaprastai minkšta. Ši vilna gali būti naudojama siuvant geriausios kokybės ir elegantiškiausią vasaros kostiumą.

Lygaus pynimo faktūros Snowy River Lightweight siūlomas dryžuotų, glenplaids, houndstooth, basket weave ir nailheads raštų. Klasikinių neutralių spalvų diapazonas: tamsiai mėlyna, pilkų,  melsvų ir įdegio atspalvių.

Siūlomi įvairūs ir įdomūs vienspalviai šiltų raudonų, purpurinių, rožinių, gelsvų ir žalsvų atspalvių audiniai, suteikiantys šiai klasikinei kokybei tam tikro šarmo.

 

 

HS 1241
LUXURY WORSTED SUITING
PRABANGŪS ŠUKUOTINĖS VILNOS KOSTIUMINIAI AUDINIAI
230 g, 7½ unc.

 „Holland & Sherry“ Dragonfly Supreme 160’s – tai išskirtinė klasikinio stiliaus audinių kolekcija. Audiniai patogūs, puikiai krentantys ir paslankūs, todėl labai tinka prabangiems šukuotinės vilnos kostiumams.
Ši nauja kolekcija puikiai pateisina savo pavadinimą, atkartodama subtilų laumžirgių grožį. Smulkūs glenplaids, herringbones ir birdseyes stiliaus raštų ir lygūs audiniai siūlomi jiems pritinkančių gyvybingų klasikinių – tamsiai mėlynos, pilkos, neryškių ir neutralių – spalvų. Šios prabangios kolekcijos audiniai audžiami Anglijoje, juos patogu dėvėti įvairaus klimato sąlygomis.

 

 

HS 1247
LUXURY SUPER 130’S WOOL WORSTED JACKETINGS
PRABANGŪS SUPER 130’s ŠUKUOTINĖS VILNOS ŠVARKAI
230 g, 7½ unc.

 Crystal Springs Luxury Super 130’s šukuotinės vilnos švarkai ir švarkeliai 2012 m. pavasariui ir vasarai – tai atnaujinta įvairių patrauklių melsvų, pilkų ir įdegio spalvų spektro languotų windowpane, glenplaid ir gunclub stiliaus raštų kolekcija.
Ryškesnių tamsiai mėlynos ir raudonos spalvų languoti raštai suteikia vasaros trapumo įvaizdį. Basketweave raštu austas dviejų sodrių spalvų atspalvių audinys žvilga dėl sudėtyje esančio šilko. Tai gražus ir labai tinkamas 2012 m. asortimento papildymas.
„Holland & Sherry“ išskirtinėje Crystal Springs kolekcijoje panaudota ploniausia merino vilna ir vilnos, šilko bei lino deriniai, visi elegantiško stiliaus ir spalvų. Aukščiausios rūšies merino vilna gaminama iš Australijos natūralios gamtos kalnų regionuose auginamų avių. Šių merino avių vilna yra švari ir balta, idealiai tinka dažyti skaidriomis spalvomis, o ilgi ploni pluoštai gali būti smulkiai suverpiami. Aukščiausios rūšies lengvi audiniai – puikus pasirinkimas vidutinio arba šilto klimato sąlygomis ir idealiai tinka švarkams ir švarkeliams, skirtiems puošniai kasdienei aprangai.

 

 

HS 1249
LUXURY SUPER 160’S WITH CASHMERE & SILK
PRABANGŪS SUPER 160’s su KAŠMYRU IR ŠILKU
220 g, 7 unc.

 Labai  plona 15,75 mikrono merino vilna, sumaišyta su rankomis šukuotu kašmyru ir mulberry šilku. Rezultatas – ypač lygus, minkštas, lengvas, patogus ir puikiai krentantis audinys, optimaliai tinkantis vasariniams švarkams ir švarkeliams. Natūraliai didelė šilko ir kašmyro vandens absorbcija reiškia, kad  Cashique audinio gaminį bus patogu dėvėti ir jis gaivins šiltame klimate.
Mūsų naujausia Cashique Jacket kolekcija papildyta naujovėmis, patobulinančiomis esamą populiarų asortimentą.
Siūloma naujovė – drąsūs madras plaids raštai šviežių žemuogių raudonio, pilkos ir aukso, prislopintos pilkos ir mėlynos spalvų, o mikrodizaino raštai, suteikiantys audiniui pusiau lygaus pynimo tekstūrą, šiltų ochros, terakotos, alyvinės ir mėlynos spalvų.
Naujų šiuolaikinių spalvų audiniai su herringbones bei windowpane raštais ir tradiciniais gunclubs bei glenplaids raštais gali būti naudojami siuvant tradicinius arba lengvus idealiai vasarai tinkančius švarkus ir švarkelius.