Home H&S audiniai Interjero audiniai

 

 

 

Interjero audiniai

   Siūlome aukščiausios kokybės Holland & Sherry audinius interjerui, dažniausiai gaminamų iš natūralių pluoštų. Platus audinių asortimentas leis kiekvienam įgyvendinti savo vaizduotės norus. Pas mus rasite puikiausios vilnos, kašmyro, šilkinių ir lininių audinių. Taip pat, audinių su mišria sudėtimi ir išskirtinių audinių iš vikunos, moheros, muskuso jaučio ar guanako.
   Siūlomus audinius galime išsiuvinėti. Siuvinėjimai atliekami ant įvairių interjero detalių: užuolaidų, kedžių, pagalvių ir t.t. Siuvinėjimus galima užsisakyti iš jau sukurtų raštų katalogo. Mūsų kataloge yra net 35 skirtingi raštai, kurie gali papuošti ne vieną jūsų interjero detalę. Siuvinėjimą galima atlikti pagal kliento sukurtą  ornamentą ar piešinį. Užsakius „bespoke“, kuriamas pavyzdys išskirtinai Jums, kurį patvirtinus atliekama siuvinėjimo ant pasirinkto audinio paslauga.
   Prie plataus audinių asortimento siūlome įvairius aksesuarus: pagalvies, šalikus, užtiesalus ir k.t. Visi aksesuarai gali būti siuvinėjami standartiniais raštais arba „bespoke“,  pagal kliento sukurtą eskizą.

 

   
 Audinių kolekcijas
 Užsakomus siuvinėjimus
 Siuvinėtus aksesuarus