Home H&S audiniai H&S rūbams
Spausdinti

AUDINIAI PAVASARIUI - VASARAI

 

 

 

HS 1047 CRYSTAL SPRINGS

HS 1044 EUPHORIA

HS1030 CLOUDY BAY TROPICAL

HS 1032 SNOWY RIVER

HS 1033 CRISPAIRE

HS 1039 VICTORY LIGHTWEIGHT

HS 1041 DRAGONFLY II

HS 1037 TARGET ELITE

AUDINIAI RUDENIUI -ŽIEMAI                 

Cape Horn Classics HS 509

Cape Horn Vista HS 519

Conquest HS 529

Supreme Victory HS 539

Swan Hill HS 549

Emperor HS 559

KhanZada Cashmere HS 559

Harris Tweed HS 579

SherryKash HS 589

Jasmine HS 599

Intercity HS 609

 

AUDINIAI PAVASARIUI - VASARAI  

 HS 1047 CRYSTAL SPRINGS

PRABANGŪS SUPER 130’S ŠUKUOTINĖS VILNOS AUDINIAI

7 oz, 210 g

Aukščiausios kokybės stilingais gaminiais garsėjanti „Holland & Sherry“ pristato naują Crystal Springs audinių kolekciją. Šioje kolekcijoje rasite išskirtinių šukuotinių super 130’s audinių – paprasto bei saržinio pynimo ir vilnos bei šilko derinių. Visi audiniai elegantiški ir spalvingi. Aukščiausios kokybės lengvi paprasto ir saržinio pynimo audiniai – geriausias pasirinkimas vidutinio ir šilto klimato sąlygomis, o vilnos ir šilko deriniai ypač tinka pusiau oficialiems renginiams.

Įkvėpta Crystals. Ši audinių kolekcija derina sodrius atspalvius ir akiai malonius geometrinius ornamentus, primenančius simetrišką kristalo struktūrą, kurioje švelnių spalvų derinius pabrėžia pro ją prasiskverbianti šviesa. Kristalai gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, kaip snaigės ar druska, taip pat panašūs į brangakmenius – ametistą, rubiną ar opalą. Kristalų struktūra sudėtinga, tačiau jie visi pasižymi gerai apibrėžta ir akiai malonia geometrine forma ir spalva. Esame tikri, kad šioje puikioje kolekcijoje savo garderobui rasite tinkamą audinį.  

 HS 1044 EUPHORIA

PRABANGŪS VILNOS IR ŠILKO AUDINIAI

8 oz, 250 g

Euphoria pažadina emocijas, gerą nuotaiką, ramybę, nerūpestingą laimės jausmą, Jus užplūsta visa apimantis gerovės jausmas. Šį idilės jausmą galima patirti aplankius mūsų gražią šalį – Škotiją.  

„Holland & Sherry“ įsikūrė pačiame šio euforiją sukeliančio kraštovaizdžio centre tarp banguojančių kalvų ir vingiuojančių upių. Lankytojus visada žavi Škotijos gamtos išraiškingumas ir įvairovė. Kad ir maža, ši šalis garsėja įvairiais įspūdingais peizažais – pradedant banguojančiomis žemumų kalvomis ir baigiant kvapą gniaužiančiomis kalnų viršūnėmis, pradedant raižytomis pakrantėmis šalies šiaurės rytuose ir baigiant vakarinėje dalyje išsidėsčiusių salų paatogrąžių sodais.      

Kolekcija Euphoria derina išraiškingiausias Škotijos kraštovaizdžio spalvas ir išskirtinės prabangos jausmą. Šiuose audiniuose dera deginto gintaro ir ochros atspalvis, paparčio žaluma bei ultramarinas, juos tiesiog malonu dėvėti.

 HS 1030 CLOUDY BAY TROPICAL

PRABANGŪS SUPER 150’S ŠUKUOTINĖS VILNOS AUDINIAI

7½ oz, 240 g

Naujosios Zelandijos Cloudy Bay regionas garsėja nepaliesta, švaria aplinka, kurioje yra tinkamiausios sąlygos geriausiai pasaulyje vilnai gaminti. Iš žolių ir dobilų ganyklose augančių geriausių merino avių gaunamos vilnos kokybei negali prilygti jokia kita šios rūšies vilna.

Šios kolekcijos audiniai audžiami išilgine ir skersine kryptimis iš dviejų siūlų vilnos, todėl audinys yra stiprus. Audinys konstruojamas taikant paprasto pynimo būdą – tai nuo seniausių laikų žinoma ir pati paprasčiausia audinio struktūra su maksimaliu siūlų persipynimo skaičiumi patvariam tikslios struktūros audiniui gaminti. Cloudy Bay audiniai kuriami, gaminami ir apdirbami Anglijoje. Tolygiai pagal komercinius užsakymus apdirbtų audinių pluošte laisvai cirkuliuoja oras, todėl kūnas jaučiasi laisvai, gaiviai ir atpalaiduotas vidutinio klimato sąlygomis.

„Holland & Sherry“ kolekcija Cloudy Bay, gaminama iš aukščiausios kokybės super 150’s šukuotinės vilnos, pasižymi išskirtiniu minkštumu, grynumu, baltumu ir ilgaamžiškumu. Šie puikūs vilnos pluoštai yra ilgaamžiški, minkšti, išsiskiria neprilygstama kokybe.

 HS 1032 SNOWY RIVER

PRABANGŪS SUPER 100’s ŠUKUOTINĖS VILNOS AUDINIAI

10/11 oz, 310/340 g

 Mėlynasis ežeras (Blue Lake) – vienas iš penkių Australijos ledinių ežerų, išsidėstęs kalnuotoje Snowies vietovėje. Būtent čia yra vienas pagrindinių Snowy upės šaltinių. Ši upė garsėja savo vandeningomis, plačiomis ir greitomis tyro vandens srovėmis, o čia įkurtas nacionalinis parkas – vienas iš paskutinių natūralių nykstančių rūšių arealų. Šiuo metu Snowy upės regione gyvena ankstyvųjų kolonistų palikuonys. Būtent kolonistai daugiau nei prieš šimtmetį į Australiją atvežė merino avių. Vešlios ganyklos ir idealios oro sąlygos šioje Australijos dalyje – puiki vieta merino avims.         

Atlikdami kruopščią selekciją ir avis šerdami šviežia žole, jie sugebėjo patobulinti merino avių rūšį ir sukurti aukščiausios kokybės unikalių savybių vilną.

Kiekvienas pluoštas yra tolygus ir tankus, todėl Snowy River audinys yra labai stiprus, baltas ir grynas, todėl jį nesunku nudažyti. Taip pagaminamas prabangus tolygiai nudažytas ir šviesą atspindintis audinys.

 HS 1033 CRISPAIRE

100 % ŠUKUOTINĖS VILNOS AUDINIAI

9½ oz / 10 oz, 280 / 310 g

 

 

Crispaire – tai mūsų naujausia kelionėms skirta kolekcija, kurios 100 proc. šukuotinės vilnos audiniai nupinti tradiciškai. Šie ilgaamžiški šiurkštoko paviršiaus audiniai gaminami sodrių spalvų ir įvairaus klasikinio dizaino, tarp jų nailhead, houndstooth ir pin-dot stripe.

„Holland & Sherry“ kolekcijos Crispaire dizainas užtikrina Jūsų, atvykusio į paskirties vietą, puikią išvaizdą. Mes atrinkome geriausią verpetuotą merino avių vilną, kuri puikiai išlaiko savo formą. Verpalai yra apvalesnės formos, todėl audinys yra patvarus ir nesilamdo.

Crispaire audinys, palyginti su įprastais šukuotiniais audiniais, geriau išlaiko formą, yra stilingai išdirbtas ir elegantiškai atrodo.

 

HS 1039 VICTORY LIGHTWEIGHT

PRABANGŪS SUPER 140’s ŠUKUOTINIAI AUDINIAI SU KAŠMYRU IR SIDABRINĖS AUDINĖS PLAUKU

9 oz, 280 g

HMS Victory, kurio vardu pavadinome savo audinį, – tai nesenstantis laivas. Šis puikus karališkųjų jūrų pajėgų laivas buvo pastatytas tarp 1759 ir 1765 m. Jį projektavo talentingų ir novatoriškų prekybininkų komanda. Tuo metu tai buvo vienas geriausiai aprūpintų karo laivų.

Naujausią „Holland & Sherry“ kolekciją Victory iš aukščiausios kokybės žaliavų sukūrė patyrusių ir kūrybingų dizaino ir gamybos specialistų komanda. Mes pradėjome perpindami 16,5 μ vilną su kašmyru ir sidabrinės audinės plauku. Po to vilna buvo šukuojama tol, kol buvo pašalinti visi trumpi pluoštai. Ir tik po to, kai liko tik geriausi ilgi pluoštai, buvo pradėta verpti. Taip sukūrėme naują 100/2 vilną ir pagaminome vieną geriausių šių dienų audinių. Audiniai apdirbti remiantis tradiciniais komerciniais standartais. Mes tikime, kad sukūrėme puikios struktūros ir atspalvio ilgaamžiškumu pasižymintį audinį, kurį paprasta prižiūrėti ir kurį tikrai įvertins visi mūsų klientai.

HS 1041 DRAGONFLY II

PRABANGŪS SUPER 150’s VILNOS ŠUKUOTINIAI AUDINIAI

7½ oz, 230 g

Naujoji „Holland & Sherry“ aukščiausios kokybės 150’s kolekcija Dragonfly – tai puošnių, ryškių audinių kolekcija, skirta prabangiems ir patogiems drabužiams kurti. 

Žirgelių akys – didelės ir daugiabriaunės, jų sparnai – permatomi, o kūnas – pailgas. Mūsų naujausia Dragonfly kolekcija atkartoja subtilų žirgelių grožį, derindama spalvų spektrą nuo neryškių iki sodrių tamsių atspalvių, o gražiai nudažytos juostelės ir Glencheck stiliaus raštai kontrastuoja su klasikinių ir švelnių, natūralių atspalvių atkarpomis. Ši puošni, prabangi kolekcija kuriama ir gaminama Anglijoje iš geriausių 16 µ verpalų, todėl šiuos gaminius malonu dėvėti net labai karšto klimato sąlygomis.

HS 1037 TARGET ELITE
PRABANGŪS SUPER 130's VILNOS ŠUKUOTINIAI AUDINIAI

8 oz, 250 g
Pristatydami naują „Holland & Sherry“ kolekciją Target Elite užtikriname, kad mūsų gaminiai yra labai patogūs ir elastingi, kad jie pagaminti iš geriausių žaliavų subtiliai iš naujo interpretuojant mūsų klasikinius gaminius. Šie pačios aukščiausios 130's kokybės audiniai lengvesni ir elegantiški savo paprastumu. Klasikinių audimo būdų ir atspalvių kolekcija siūlo kostiumo audinių įvairovę ir eleganciją mados tendencijomis besidomintiems vyrams. Siūlome pinstripe, shadow stripe, sharkskin ir herringbone raštų audinių ir esame tikri, kad šia kolekcija patenkinsime visus poreikius, nes šiuos gaminius patogu dėvėti ne tik darbe. Plonos švelnių atspalvių linijos (pinstripes) puikiai dera prie tamsiai mėlynos, juodos ir pilkos spalvos, sukuria patrauklią bei išskirtinę spalvų paletę. Vyriškų kostiumų kirpimas gali būti labai skirtingas priklausomai nuo konkrečios kultūros ir šalies. Stiliaus, kirpimo ir audinio variacijos (pavyzdžiui, dviejų ar trijų dalių, vieneiliai ar dvieiliai kostiumai) turi įtakos apsiprendžiant, ar gaminys bus estetiškai patrauklus ir tinkamas darbo aplinkoje.


Cape Horn Classics HS 509

99% Super 100's merino vilna/ 1% mongolijos kašmyras

Ši puiki audinių kolekcija išausta iš merino avių auginamų Čilės, Patagonijos regione. Avių, augintų šiltame ir drėgname klimate bei švaraus vandens apsuptuose slėniuose ir mintančių ekologiška dieta, vilna nebūna storesnė nei 18.5 mikrono. Visada baltesnė ir tvirtesnė, o audinys patvarus ir itin aukštos kokybės. Kolekcija skirta kasdieniams kostiumams ir kostiumėliams, kurie atrodys ypatingai ir dėvėsis ilgai.

Cape Horn Vista HS 519

99% Super 100's merino vilna/ 1% mongolijos kašmyras

Ir ši kolekcija tai Patagonijos merino avių vilnos audiniai, tačiau jo audimui naudojami siūlai daugiau susukti, todėl audinys dar tvirtesnis, patvaresnis ir greitai atsistato. Kolekcijoje naudojami įvairesni dizainai ir ryškesnės spalvos, mikro pynimai, taškiukai ir juostelės, suteikiantys audiniui išskirtinumo ir keliantys susidomėjimą. Puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, audinys idealus verslo moters ar vyro kasdieniam kostiumėliui, kostiumui, švarkeliui ar kelnėms.

Conquest HS 529

Super 100‘s merino vilna

Prabangios šukuotinės merino vilnos flanelė pasižymi savo švelnumu ir patogumu dėvint drabužį. Kolekcijoje vienspalviai audimai ir daug šviesių, moterų itin mėgiamų ir visada madingų spalvų. Audinio svoris ir audimo ypatumai, kai flanelės apdirbama ypatingu „blind finish“ užbaigimu, nuostabiai krenta ir ilgai dėvisi. Puikiai tinka švarkui, kelnėms ar puspalčiui vėlyvą rudenį ar ankstyvą pavasarį dėvėti.

Supreme Victory HS 539

Super 160‘s merino vilna su mongolijos kašmyru ir sidabrine audine

Šis rinkinys yra itin aukštos kokybės prabangi flanelės, nuaustos iš super 160's merino vilnos, į kurią įpinta kašmyro ir sidabrinės audinės pluošto siūlai. Audžiant šią kolekcija buvo panaudotos bemaž visos Holland & Sherry istorijos patirtis, nepaprasti geriausių audinių technologų įgūdžiai ir žinios, jų dizaino sprendimai. Be jokios abejonės audimui naudoti tik patys geriausi komponentai, suteikiantys audiniui puikią išvaizdą, prisilietimą, kritimą ir funkcionalumą, o svarbiausia pasitenkinimą mūsų klientams nešiojant drabužį.Swan Hill HS 549

Super 160‘s merino vilna su mongolijos kašmyru

Ši kostiuminių audinių kolekcija sukonstruota iš puikios Australijos super 160‘s merino vilnos. Kolekcija praturtinta į ją įaustu puikiausiu mongolijos kašmyru suteikiančio audiniui ypatingą minkštumą ir švelnumą. Kupina įvairių spalvų ir raštų ši kolekcija suteiks platų audinių pasirinkimą kiekvienam stiliaus gurmanui siekiančiam atrodyti išskirtinai.

Emperor HS 559

Super 180‘s mongolijos kašmyras

Tai kolekcija skirta Jūsų ypatingai progai. Emperor – šis itin prabangus gaminys nuaustas iš ploniausio (14.5 mikrono) ir minkščiausio Mongolijos kašmyro. Mongolijos kraštovaizdis platus ir įvairus – Gobio dykuma pietuose, kalnuotos stepės šiaurėje ir vakaruose. Būtent vakarinėje šalies dalyje surinktas kašmyras, vietinių dar vadinamas „minkštu auksu“ (vert. „soft gold“) yra puikiausias pasaulyje išgaunamas kašmyras. Kostiumas, kostiumėlis ar švarkas iš Mongolijos kašmyro bus gražiausias, šilčiausias ir minkščiausias kašmyro rūbas, iš puikiausio už pinigus įmanomo įgyti kašmyro.

KhanZada Cashmere HS 569

100% mongolijos kašmyras

Jau nuo seno žinomos legendos apie Mongolijos chano atrastą slaptą vietą, kur gaunamas pats puikiausias kašmyras. Tik KhanZada kolekcijoje šis puikiausio šukuotinio kašmyro audinys papuoštas ypatingais raštų ir spalvų deriniais, o kai kuriuose audiniuose įausta ir ožiuko (baby cashmere) vilna vertinama už puikumą ir pluošto taurumą. Su drabužiu iš šio audinio atrodysite prašmatniai bei jausitės šiltai, patogiai, o drabužis bus itin švelnus ir minkštas prisilietimui. Kostiuminio kašmyro audinių kolekcija sukurta išskirtinai moteriškiems ir vyriškiems kostiumėliams, švarkams ir prašmatniausiems kostiumams.

Harris Tweed HS 579           

100% škotiška vilna

Žodis tvydas kilęs iš Škotų kalbos (gaelic), kuris apibūdina audinį išaustą rankomis Škotijos šiaurinėse salose. Harris Tweed audinys turbūt yra pats žymiausias pasaulyje tvydas, kurio gamyboje naudojama ypatinga audimo rankomis technika, o vilna verpiama tik iš vietinėse salose besiganačių avių, gyvenančių gana atšiaurioje, bet ypatingai švarioje aplinkoje. Šiuose audimuose puikiai atsispindi Škotijos gamtos spalvų įvairovė ir grožis, o pati medžiaga nuo seno naudota šiltiems apdarams devėti rudenį ar žiemą.

SherryKash HS 589

95% super merino vilna/ 5% mongolijos kašmyras

SherryKash vardas suteiktas ypatingos sudėties audiniams iš prabangios super 130's merino vilnos ir puikiausio rankomis šukuoto mongolijos kašmyro. Audimuose naudojamas kašmyras kruopščiai iššsukuotas rankomis nuo kašmyro ožio nugaros balnelio pirmiaisiais pavasario mėnesiais, kuomet vilna minkščiausia ir vešliausia. Šio kašmyro ir vilnos junginys išaustas įmantriais spalvingais raštais, bus pats gražiausias audinys švarkeliui tinkamiausiam devėti ir šaltą žiemą.

Jasmine HS 599

65% mongolijos kašmyras/ 35% šilkmedžio šilkas

Jūs privalote atrodyti išskirtinai, Jus turi visi pastebėti ir išgirsti? Jei šiandien Jums reikia pasitikėjimo savo jėgomis ir jo Jums suteiks Jūsų išvaizda, be abejo, Jūs būsite pasipuošęs talentingo kriaučiaus drabužiu iš Holland and Sherry audinių kolekcijos, ypatingu pavadinimu Jasmine. Tai puikiausio šilkmedžio šilko ir mongolijos kašmyro audiniai nepralenkiami savo žvilgesiu, minkštumu, švelnumu ir šiltumu, papuošti subtiliais, šimtmečiais gyvuojančiais prabangiais klasikiniais audimų raštais.Intercity HS 609

100 % merino vilna

Intercity sukurta išskirtinai verslo aplinkos žmonėms, nes šio rinkinio audiniuose sujungta rankų darbo kokybė ir ilgalaikio drabužio devėjimo praktinė nauda. Tai tradicinė Britanijos verslininkų mėgstama daug sverianti ir sunkiai nusidėvinti medžiaga. Kuriant šią kolekciją buvo panaudota Holland and Sherry patirtis, naudojant pluoštus ir dizainus iš 1930 ir 1940 metų laikotarpio kolekcijų. Nuo pat jo atsiradimo pradžios kostiumą sudarė trys dalys - švarkas, kelnės ir liemenė, tačiau būtent tarpukarės laikotarpiu paplito dviejų dalių - švarko ir kelnių derinys. Būtent Intercity pasiūlys Jums populiariausius ir praktiškiausius pasirinkimus.

English Mohairs HS 119

80% Super 100 merino vilna/20% pavasarinio kirpimo mochera 

Ši kolekcija išausta iš super 100's (18.5 mikrono storio siūlo) merino avių vilnos (80%) ir pirmojo kirpimo angoros ožio vilnos (mocheros) (20%). Tokia mochera yra pati minkščiausia, nes nukerpama ir audimui naudojama tik švelniausia pavasarinė vilna. Mochera yra atspariausia dėvėjimui vilna, kurios natūralus žvilgesys suteikia šiam audiniui išskirtinumo. Šis audinys pasižymi natūralaus tamprumo savybėmis, taip pat atsparumu dėmėms. Kadangi mochera yra izoliatorius, o vilna konduktorius, tai sudėtos kartu jos tinka šaltam ir karštam klimatui. Mėgstama ir vyrų, ir moterų, tinka švarkams, kostiumams, kostiumėliams.