Home H&S audiniai
Apie Holland and Sherry PDF Spausdinti El. paštas

  atgal..

Holland and Sherry tai jau 176 metus skaičiuojanti audinių gamintojų, pirklių ir prekeivių įmonė, kurios vardas jį žinantiems asocijuojasi su natūralumu, prabanga ir klasika, kupina šimtamečių tradicijų ir tobulybės, atsispindinčios audimų kolekcijose. Šios įmonės verslas vystėsi ir augo kartu su visame pasaulyje siuvimo tradicijomis garsėjančiais Londono, Vestminsterio sičio, Savile Row gatvės siuvėjais. Geriausi individualaus rankų darbo siuvimo meistrai per beveik du šimtmečius visada rinkosi Holland and Sherry audinius kuriant vienetinius drabužius karališkąjai šeimai, siuvant kostiumus operos ir baleto primarijams ir primadonoms, filmuojant filmus apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą, rengiant prezidentus ir kitus svarbius viešus asmenis.

Per savo gyvavymo laiką ši įmonė plito į užsienio rinkas. Dar XIX a. įkūrė būstinę Niu Jorke, JAV, vėliau ir pagrindiniuose Europos ir Pietų Amerikos miestuose, kur koncetravosi didžioji dalis prekybos. Buvo įkurtas prekybos sandėlys Sankt Peterburge carinėje Rusijoje, kuris vėliau buvo uždarytas dėl monarchijos Rusijoje žlugimo. Prekyba su Rusija nevyko beveik 70 metų, tačiau mūsų laikais ši rinka, o ypatingai jos vadovai, kino, tv ir sporto žvaigždės, verslo magnatai, vėl iš naujo atranda ir ypatingai vertina Holland and Sherry audinius. XX a. Holland and Sherry įžengė ir į Azijos rinką, kurioje verslas iki šių dienų sėkmingai plėtojasi.XX a.

Holland and Sherry augo ir plėtėsi konkurentų ir partnerių dėka – per dešimtmečius buvo įsigytą beveik dvidešimt kitų vilnos gamintojų ir pirklių įmonių. Taip buvo išlaikyta, sukaupta ir sukoncentruota patirtis įmonių prisidėjusių prie aprangos tradicijų kūrimo pasaulyje. Holland and Sherry audinių asortimente beveik 4500 skirtingų audinių. Kolekcijose rasite klasikinius visų laikmečių ir visų stilių raštus, visada iš geriausių natūralių pluoštų, kurie naujausių technologijų dėka išgaunami dar puikesni ir prabangesni: yra pilnai apdoroti, kad nuostabiai atrodytų, būtų švelnūs prisilietimui ir svarbiausia, patogiai devėtųsi.

Šiandien Holland and Sherry turi biurą Savile Row 9/10, Londone, pačiame centre tradicijų, kurias puoselėja šiuolaikiniai vyrai ir moterys vertinantys natūralų ir prabangų audinį – dėvintys rūbus tobulai petreikiančius individualų žavesį ir suteikiančius patogumo ir pasitikėjimo savimi jausmą. Kiekvieną dieną šiame biure susitinka žymiausi pasaulio siuvėjai su savo ne mažiau žinomais klientais. Čia yra įrengti matavimo kambariai – patogiai klientams aptarnauti ir siuvimo ruošiniams laikyti.

Dabar Holland and Sherry galite aptikti ne tik Londone. Atstovybės įsteigtos Australijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Rusijoje, Azijoje daugumoje Europos sostinių, o dabar šių audinių išsirinkti galite jau ir Lietuvoje, tiesiog iš savo siuvėjo!

  atgal..